ГофраЛюкс

Виготовлення та продаж гофрокартону та гофротари

gofralux@ukr.net
ПРО НАС
    ТОВ "Гофралюкс"реалізує гофротару, гофрокороби, картонні коробки. Використовуємо трьох- і п'ятишаровий гофрокартон і мікрогофрокартон, наносимо флексодрук. Ми створюємо упаковки, які покращують і полегшують ваш бізнес. Випускаємо тільки екологічно чисту продукцію, яка відповідає діючим Держстандартам і ТУ.
ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ
   Ми давно займаємося упаковкою, відповідно отримали не тільки знання, а й дорогоцінний досвід, який використовуємо в кожному замовленні. Ми знаємо, які види гофротари найкраще підходять для вашого бізнесу, і можемо втілити в життя проект будь-якої складності. Виготовляємо упаковки для продуктів харчування, електроніки, будівельних матеріалів, світильників, сантехніки, меблів та інших товарів.
Опираючись на потребу наших клієнтів, виробляємо не тільки стандартні коробки, але і упаковку особливо великих і дрібних розмірів, гофроящики складної висічки та багато іншого.
ВИРОБЛЯЄМО УПАКОВКИ «З НУЛЯ»
Щоб створити зручну і ергономічну упаковку, нам потрібен тільки розмір вашого товару. Ми допоможемо вибрати потрібний матеріал, спроектуємо і оптимізуємо конструкцію таким чином, щоб товар був повністю захищений і займав мінімум місця при перевезенні та зберіганні.
ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС
Ми заздалегідь обговорюємо терміни і завжди виконуємо замовлення вчасно. Як правило, на плановий проект йде від 7 до 12 днів. Але ми також знаємо, що в бізнесі буває всяке, і часом упаковка потрібна терміново. Ми намагаємось зробити для вас гофротару в найкоротші строки.
   У нас можна замовити зразок, який ми зробимо на наступний день або до будь-якого іншого терміну. Ви зможете побачити і протестувати упаковку, перш ніж зробити велике замовлення.
ВИГОТОВЛЯЄМО ПАРТІЇ БУДЬ-ЯКИХ ОБСЯГІВ
   Наша мета - створити для вас ідеальну упаковку за індивідуальними параметрами і забезпечити своєчасні поставки, щоб ваш бізнес розвивався і процвітав.
ЩИРО ДЯКУЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ ЗА СПІВПРАЦЮ
ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції, є частиною австрійської компанії Pulp Mill Holding. У загальному випуску целюлозно-паперової продукції в Україні частка комбінату складає близько 30%. Основною сировиною для виробництва є макулатура. Потужність з переробки вторинної сировини становить понад 1500 т на добу.
перейти до сайту
     Рубіжанський картонно-тарний комбінат, до структури якого також  входить Трипільський пакувальний комбінат, успішно працює на ринку пакування з 1991 року, і за цей час став лідером у виробництві транспортної тари з гофрованого картону в Україні, експортує продукцію за межі країни. ПрАТ РКТК є членом Української Асоціації Виробників Гофрокартона (UACBM), що співпрацює із загальноєвропейською федерацією виробників гофрокартона (FEFCO). У своїй роботі орієнтується на європейські стандарти.
перейти до сайту
     Понінківська картонно-паперова фабрика – одне з найстаріших в Україні папероробних підприємств. Заснована у 1787 році в с.Понінка на річці Хомора як паперова мануфактура, в 40-х роках 19 століття перейшла на машинне виробництво паперу. На сьогодні це розгалужена структура з незалежним виробництвом, що починається з поставки і  переробки макулатурної сировини і закінчується виготовленням паперу, картону і гофропродукції.
Все, чого ми домоглись, відбулося завдяки нашим спільним зусиллям, ваших порад і підтримки.
перейти до сайту
    Місія нашої компанії полягає в якісному  та оперативному задоволенні потреб наших клієнтів  у масових видах целюлозно-паперової продукцї.
Стратегія розвитку компанії передбачає довгострокове підвищення ефективності бізнесу шляхом:
• орієнтації на потреби  ринку
• підтримки надійних партнерських відносин з існуючими та новими клієнтами
• просування  нових видів картонно-паперової продукції
З повагою:
Директор: Андрій Гето
Комерційний директор: Ілона Гето

Прямо з нашого сайту ви можете запросити в зручній формі ціну на цікаву для вас продукцію через форму.

ADDRESS
79020, Україна, м.Львів,
вул. Малоголосківська 8д., оф. 370 (для листів)
вул. Липинського, 4, офіс на 3-му поверсі

CONTACTS
Email:
gofralux@ukr.net
Phone:
ГофраЛюкс